facebook pixel

Operasyonel kiralama kurumsal araç kiralama

Mobil Hizmetler

Mobil Hizmetler

Mobil Hizmetler

DRD, teknoloji yatırımları kapsamında hayata geçirdiği mobil aplikasyonları ile sürücülerin ve filo yöneticilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Uygulamalar, arıza ve kaza gibi acil müdahale gerektiren durumlarda DRD Assistance yol yardım hizmetlerine sadece tek bir tuş yardımıyla kolayca ulaşmayı sağlıyor.

Bilgi teknolojilerine ve müşteri odaklı yeni pazarlama uygulamalarına yaptığı yatırımlarla öne çıkan DRD, mobil yol yardım uygulaması DRDrive’ı hizmetinize sunuyor. IOS ve Android işletim sistemli telefonlarınıza, Appstore ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama ile arıza / kaza gibi acil müdahale gerektiren durumlarda DRD Assistance yol yardım hizmetlerine tek bir tuş yardımıyla erişebilirsiniz. Ayrıca periyodik bakım şifresi veya lastik talebi gibi ihtiyaçlarınızı da zahmetsizce gerçekleştirebilirsiniz. Tamamen acil bir durumda içinde bulunabileceginiz durumun yaratacağı kısıtlar düşünülerek "kullanıcı odaklı" uygulamalarla geliştirilmiş olan DRDrive, size tüm işlemlerinizde büyük kolaylık ve hız kazandırıyor.

Uygulamayı akıllı telefonlarınıza indirdikten sonra “üyelik menüsü” üzerinden araç ve profil bilgilerinizi tanımlayarak;

icon1Tek tuş yardımıyla kolaylıkla aracınız ile ilgili kaza ve arıza bildiriminde bulunabilirsiniz.

icon6Kaza ve arıza anında yapılması gereken ilk müdahaleler ve alınması gereken önlemleri ögrenebilirsiniz.

icon8 Periyodik bakım şifrenizi tek tuş yardımıyla kolayca alabilirsiniz.

icon9 Lastik talebinizi tek tuş yardımıyla iletebilirsiniz.

icon7 Beyana dayalı hasarlarda aracınızla ilgili DRD Müşteri Hizmetleri Birimi’ne beyanda bulunmanız için gerekli fotoğraf, olay mahalli vb. tüm detayları kolaylıkla iletebilirsiniz.

icon11 Çekici ve yedek araç taleplerinizi anında ulaştırabilirsiniz.

icon12 Adres tarifi yapmaya gerek duymadan akıllı telefonunuzun GPS sistemiyle konumunuzu kolaylıkla bildirebilirsiniz.

icon13 En yakın anlaşmalı servis noktasının irtibat bilgilerine ulaşarak arzu ederseniz lokasyonu ile ilgili sistem üzerinden yol tarifi alabilirsiniz.

icon13 Kaza tutanağının nasıl doldurulacağına dair kılavuza erişebilirsiniz.

icon13 Polis, ambulans, itfaiye, jandarma vb. acil durum telefonları ve iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

icon13 Acil durumlarda izlenmesi gereken prosedür ve işlemleri içeren DRD Kullanıcı Kılavuzu ve Araç İade Kılavuzu’na erişebilirsiniz.

icon13 Farklı hava koşullarında dikkat etmeniz gereken önemli bilgilerin yer aldığı sürüş güvenliği kılavuzlarına ulaşabilirsiniz.


ServicesURL" /> " /> ServicesURL" />