facebook pixel

Operasyonel kiralama kurumsal araç kiralama

3 Adımda Filo Kiralama

Uzun yıllara dayanan deneyimleri, her marka ve model araçlardan oluşan geniş filo yapısı, güçlü iş ortakları ve uzman kadrosuyla DRD, ihtiyacınızı ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan çözüm alternatiflerini hızla ve zahmetsizce sunar.

 • İhtiyacınızı tespit edelim 1

  İhtiyacınıza göre alternatif ürün ve hizmet paketleri sunalım

  İş modelinizi, mevcut araç parkınız, hizmet ağınız, sahip olduğunuz insan kaynağı, beklenti ve öncelikleriniz gibi detaylarıyla analiz ederek ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde tespit edelim. Size en iyi hizmeti sunabilmek üzere, verimliliğinizi ve karlılığınızı artıracak alternatif ürün ve hizmet paketleri oluşturarak fiyatlandıralım.

 • Size en uygun seçeneği belirleyelim 2

  Size en uygun seçeneği belirleyerek araçları hızla teslim edelim

  Alternatif ürün ve hizmet paketleri içerisinden, ihtiyaç ve beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacak seçeneği birlikte belirleyelim. Sözleşme sürecini tamamlayarak, güçlü iş ortaklarımızla talep ettiğiniz her marka ve model aracı hızla ve güvenle teslim edelim.

 • Filonuzu etkin şekilde yönetelim 3

  Filonuzu etkin şekilde yönetelim

  Araçların teslimatını takiben DRD profesyonelliği ile “operasyonel filo yönetimi” başlığı altındaki tüm hizmetleri, Türkiye genelinde yaygın hizmet ağımız ve üstün kalite standartlarımızla sunalım.

ServicesURL" /> " /> ServicesURL" />