facebook pixel

Operasyonel kiralama kurumsal araç kiralama

Filo Kiralama

Hizmetler

Ülkemizde operasyonel kiralama sektörünün öncü markası DRD, uzun yıllara dayanan sektör deneyimi, güçlü finansal yapısı, Türkiye’nin tüm bölgelerini kapsayan yaygın hizmet ağı ve profesyonel kadrosu ile hızlı ve güvenilir hizmetler sunar. DRD müşterileri, araç kiralama hizmetiyle sınırlı kalmayarak; kapsamlı ve profesyonel bir filo yönetimi hizmeti de alırlar. Müşteri istek ve ihtiyaçlarının analiziyle başlayan operasyonel filo yönetimi sürecinde, DRD farklı sektörlerde yer alan kuruluşların iş modellerine en uygun çözüm alternatiflerini geliştirerek koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle fark yaratır.

DRD, KOBİ’lerden kurumsal işletmelere kadar her ölçekte firmaya ve bireysel müşterilere, kiralama talebi kaç araç için olursa olsun, Türkiye’de satılan her marka ve model binek araçlarla geniş kapsamlı operasyonel filo kiralama hizmetleri sunar.

 • İl Bazlı Plaka Seçim İmkanı

  İl Bazlı Plaka Seçim İmkanı

  Sadece İstanbul’da değil, Türkiye genelinde yer alan yaygın bölge müdürlükleri ile müşterilerinin her an yanında olan DRD, il bazlı plaka seçimi hizmeti ile müşterilerine kiraladıkları araçta kendi illerinin plaka numaralarını kullanabilme imkanı sunuyor.

 • Sınırsız Seçim İmkanı

  Sınırsız Seçim İmkanı

  DRD, farklı marka ve model araçlardan oluşan güçlü filosu ile size geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi içerisinden, beklenti ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak alternatifleri sunar. Son 3 yıl içerisinde 940 milyon TL seviyesinde yeni araç yatırımı gerçekleştiren DRD, istikrarlı yatırımlarına devam ederek filosunu çeşitlendirmekte ve hizmet ağını sürekli olarak geliştirmektedir. Devamı »

  2015 yılı itibariyle 27.000 adedi aşan filo büyüklüğü ile DRD, size 34 farklı markanın 140 farklı modeli içerisinden geniş bir seçim imkanı sunar.

 • Profesyonel Danışmanlık Hizmeti

  Profesyonel Danışmanlık Hizmeti

  Araç tercihi aşamasında segment, marka ve model seçenekleri ilgili müşterilerini kapsamlı bir şekilde bilgilendiren uzman DRD kadrosu, iş modelinizin detaylarını değerlendirerek size en uygun operasyonel filo yönetimi hizmet paketlerini oluşturur. Devamı »

  DRD profesyonellerinin sağladığı danışmanlık hizmetleri ile beklenti ve ihtiyaçlarınızı en üst seviyede karşılayacak ürün ve hizmet paketi alternatifleri size sunulur.

 • 7/24 DRD Assistance Yol Yardım Hizmetleri

  7/24 DRD Müşteri Hizmetleri

  Hasar bildirimi ve acil durumlarda 0850 911 1 724 numaralı DRD Müşteri Hizmetleri'ni 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayarak, çekme, kurtarma, seyahate devam, gerektiğinde konaklama gibi geniş kapsamlı bir hizmet yelpazesinden yararlanabilirsiniz.

 • Periyodik Bakım ve Onarım Hizmeti

  Periyodik Bakım ve Onarım Hizmeti

  Tüm Türkiye’yi kapsayan 1.400 adet anlaşmalı servis noktası ile DRD, size yaygın bir coğrafyada, koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefiyle, yüksek kalite standartlarında güvenilir ve hızlı hizmetler sunar. Devamı »

  Markanın yenilikçi uygulamaları kapsamında, SMS yoluyla  web sitesi üzerinden periyodik  bakım şifresini otomatik olarak alabilir ya da DRDrive mobil yol yardım uygulaması sayesinde tek tuş yardımıyla periyodik bakım işlemlerinizi  hızlı ve zahmetsizce  halledebilirsiniz.

 • Hasar Yönetimi

  Hasar Yönetimi

  Operasyonel filo yönetimi hizmeti aldığınız araçların hasar yönetimi, DRD’nin Türkiye genelinde tüm bölgeleri kapsayan anlaşmalı servis ağı ve uzman ekibi tarafından hızla ve güvenle gerçekleştirilir. Son teknolojiye sahip sistemleri ve gelişmiş alt yapısı ile kendi yazılımları üzerinden servis noktalarıyla online/real time bağlantı sağlayan DRD, tüm işlemleri etkin ve zamanında takip ederek yüksek kalite standartlarında hizmetler sunar.

 • Yedek Araç Hizmeti

  Yedek Araç Hizmeti

  DRD’nin profesyonel filo yönetimi anlayışı, her durumda işinize kesintisiz olarak devam edebilmenizi sağlar. Türkiye genelinde aracınız ile ilgili herhangi bir nedenle yola devam edemediğiniz durumda, yaygın hizmet ağı ile DRD ihtiyacınıza en uygun aracı size hızla ve güvenle sunar.

 • Araç Transferi Hizmeti

  Araç Transferi Hizmeti

  DRD’nin ülke genelinde sahip olduğu araç transferi ağı ve güçlü iş ortaklıkları sayesinde, sözleşme kapsamınıza dahil olması durumunda operasyonel kiralama yaptığınız araçları talep ettiğiniz lokasyonlarda teslim alabileceğiniz gibi size özel avantajlı bedeller karşılığında yaz tatili vb durumlarda da siz ulaşımınızı farklı bir yol ile sağlarken aracınız gittiğiniz yere transfer edilerek kullanımınıza sunulur.

 • Lastik Yönetim Hizmeti

  Lastik Yönetim Hizmeti

  Türkiye genelinde 300 adedi aşkın anlaşmalı lastik servisi ile hizmet sunan DRD, lastik tedarik, değişim ve saklama hizmetleri ile hayatınızı kolaylaştıran hizmetler sunar. DRD, üretici markaların belirlediği teknik özelliklere uygun olarak sektörde önde gelen markaların lastiklerini tercih eder.

 • OGS / HGS Yönetimi

  OGS / HGS Yönetimi

  DRD, tercih etmeniz durumunda HGS/OGS Yönetimi hizmetleri sunarak, araçlarınız için cihaz ve etiketlerin tedarik edilmesi ile ilgili bürokratik ve operasyonel süreçleri uzman ekibiyle sizin adınıza gerçekleştirir ve kolayca bu hizmetlerden yararlanmanızı sağlar.

 • Raporlama Hizmeti

  Raporlama Hizmeti

  Filo Raporlama Hizmetimiz olan Filomatik sayesinde, filonuzla ilgili ayrıntılı bilgileri hızla ve zahmetsizce inceleyebilirsiniz. Filonuzdaki araç sayısı, marka dağılımları, teknik özellikleri, servis kayıtları, trafik para cezası kayıtları gibi ihtiyaç duyabileceğiniz birçok veriye kolaylıkla erişerek, filonuzun etkin şekilde yönetimini ve giderlerinizin kontrolünü sağlarsınız.

 • Kurumsal Kimlik Uygulama Hizmeti

  Kurumsal Kimlik Uygulama Hizmeti

  Dünyada uzun yıllardır yoğun olarak kullanılmakta olan araç üzeri kurumsal kimlik uygulaması çalışmaları, son yıllarda ülkemizde de giderek daha fazla tercih edilen bir tanıtım aracı haline gelmiştir. Komple araç giydirme, araç üzeri logo uygulaması, bölgesel araç giydirme gibi farklı yöntemleri olan bu uygulamalarda, aracın zarar görmemesi ve uygulamanın sağlıklı olması için çalışmanın profesyonel kuruluşlar tarafından gerçekleştirilmesi ve gerekli operasyonel süreçlerin etkin takibi büyük önem taşır. Devamı »

  DRD, tercihinize göre bu süreçte ilgili makamlara yönelik yetki yazılarının hazırlanması, gerekli operasyonel süreçlerin uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmesi, trafik muayene işlemlerinin tamamlanması, trafik kayıtlarına gerekli kayıtların yapılması gibi süreçleri sizin adınıza gerçekleştirir. Siz de güvenle ve zahmetsizce aracınızı trafikte kurumsal kimliğinizin bir göstergesi olarak değerlendirmenin keyfini sürebilirsiniz.

 • Filo Takip Hizmeti

  Filo Takip Hizmeti

  Tercihinize göre yararlanabileceğiniz filo takip hizmetleri sayesinde , filonuzda yer alan araçları 7 gün 24 saat sürekli takip ederek iş akışınızı optimize edebilirsiniz. Tercih edilen filo takip paketine göre araçların mevcut lokasyonları, sürücülerin sürüş özellikleri, araçların bakım/onarım durumları gibi birçok veriye özel yazılımlar sayesinde zahmetsizce erişebilir, bu sayede zamandan ve gereksiz maliyetlerden tasarruf ederek etkin bir filo yönetimi sağlarsınız.

 • Güvenli Sürüş Eğitimleri

  Güvenli Sürüş Eğitimleri

  Ülkemizin en önemli problemlerinden biri olan trafik ortamında yaşanan kayıpların minimize edilmesi amacıyla, DRD, profesyonel iş ortakları ile güvenli ve ekonomik araç kullanma tekniklerini teorik ve pratik uygulamalarla aktarmak üzere güvenli sürüş eğitimi hizmetleri sunmaktadır. Devamı »

  Güvenli sürüş eğitimleri ile çalışanlarınızın trafik bilinci artırılırken, kişisel sürüş becerilerini geliştirmek, doğru sürüş alışkanlıkları kazandırmak, olası kazalara karşı alınabilecek önlemleri aktarmak, trafik ortamındaki tutum, davranış ve risk algısı, olumsuz hava ve yol koşullarında karşılaşılabilecek olası kontrol kayıplarının üstesinden gelebilecekleri teknikleri öğretmek gibi konularda uzman eğitmenler tarafından eğitimler verilmektedir.

ServicesURL" /> " /> ServicesURL" />