facebook pixel

Operasyonel kiralama kurumsal araç kiralama

Filo Kiralama

DRD Hakkında

DRD’yi Tanıyın 

DRD Hakkında

Türkiye’de operasyonel kiralama sektörünün gelişimine öncülük eden DRD; 35.000’i aşkın adetlik araç filosu, 1.400 adetlik anlaşmalı servis ağı, yerel ve global olmak üzere 9.000 adetten fazla müşteriye hizmet vererek, profesyonel bir kiralama deneyimi vaat ediyor.

DRD, sektörün temel süreçlerinde «kurumsal yetkinlik sahibi öncü marka» konumuyla profesyonel bir filo yönetimi deneyimi vaat eder ve çözüm ortağı olduğu kuruluşlara bu ayrıcalığı yaşatır.

En Büyük Yerli Filo Kiralama Markası

Türkiye’nin tamamı yerli sermayeli en büyük filo kiralama markası DRD, uzun vadeli stratejik planları ve beklentilerin ötesinde hizmet anlayışı ile müşteri portföyüne değer katar. Müşteri istek ve ihtiyaçlarının analiziyle başlayan operasyonel filo yönetimi sürecinde, DRD, farklı sektörlerde yer alan kuruluşların iş modellerine en uygun çözüm alternatiflerini geliştirerek fark yaratır.

DRD, operasyonel filo kiralama sektöründe,

  • üstün kalite standartları,
  • güçlü finansal yapısı,
  • uzun yıllara dayanan sektör deneyimi,
  • gelişmiş teknolojik altyapısı,
  • müşteri odaklı hizmet anlayışı,
  • tüm bölgeleri kapsayan yaygın hizmet ağıyla, fark yaratır.

Global Pazarlarda Yüksek Kredibilite

Yurt içinin yanı sıra yabancı piyasalarda da yüksek kredibiliteye sahip olan DRD, 2007 yılında kullandığı 110 milyon USD tutarındaki sendikasyon kredisiyle kategorisinde "bir Türk şirketi tarafından gerçekleştirilen en büyük ve uzun vadeli finansman" değeriyle «Deal of the Year» ödülü almıştır.

Uluslararası Rating Notu Başarısı

Uzun yıllardır bağımsız denetimlerden geçerek finansal kredibilitesini şeffaf şekilde iş ortaklarına sunan DRD, güçlü finansalları ve istikrarlı yatırımlarıyla DRD, uluslararası derecelendirme kuruluşu JCR Eurasia Rating tarafından ülkemizde "yatırım yapılabilir" seviyede değerlendirilen ilk ve en büyük yerli sermayeli operasyonel filo kiralama markasıdır. Son 3 yıldır gerçekleştirilen değerlendirmeler neticesinde önemli bir başarı gösteren DRD, ulusal düzeyde “yatırım yapılabilir” kategori içerisinde değerlendirilerek Uzun Vadeli Ulusal Notu’nu BBB (Trk)’ye taşırken, Kısa Vadeli Ulusal Notu’nu ise A-3 (Trk)’ye pozitif görünümle taşımıştır.

Fortune 500 ve Capital 500 Değeri

Gerçekleştirilen 940 milyon TL değerinde araç yatırımının yanı sıra, son beş yılda Türkiye’nin en büyük 500 şirketini belirlemek amacıyla hazırlanan Fortune 500 ve Capital 500 listelerinin her ikisinde de yer alan DRD, istikrarlı gelişimini sürdürmektedir.

ServicesURL" /> " /> ServicesURL" />