DRD İnsan Kaynakları | DRD Filo Kiralama
İnsan Kaynakları

DRD’Lİ OLMAK
DRD, sürdürülebilir bir büyüme için yüksek katma değer sağlayan, konusunda uzman profesyonellerin çalıştığı, tüm çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, Türkiye’nin alanında en çok tercih edilen kurumu olmayı hedeflemektedir.
  • Türkiye'de operasyonel kiralama sektörünün öncü, dinamik ve yenilikçi markasının bir üyesi olmak,
  • DRD’li kariyerin bir parçası olarak gelişen ve öğrenen organizasyon kültürüne destek olmak,
  • Çok boyutlu bakış açısına sahip yönetim kadrosu ile kendine yatırım yapmak,
  • Teknolojiyi takip eden ve etkin olarak kullanabilen dijital ortama ayak uydurmak,
  • Hedeflenen sürekli gelişim politikası ile motivasyon ve iş tatminini en üst düzeyde tutmak,
  • Kısaca DRD’li olmak iş dünyasının ayrıcalıklarına sahip olmaktır.
İŞE ALIM VE STAJ PROGRAMLARI
İşe alım süreçlerinde mülakat, ölçme & değerlendirme metodları, kişilik envanterleri, case çalışmaları ve referans kontrol yöntemleri kullanılmaktadır.

Şirket içi ilan, kariyer portalleri, veritabanı, referans ve danışmanlık desteği ile işe alım süreçleri gerçekleşmektedir.

Başarılı ve yüksek potansiyelli üniversite 3. ve 4. sınıf öğrencileri her yılın Haziran ayında uzun dönemli staj programına dahil edilmektedir.

Yeni mezun adaylar, başlangıç pozisyonu olan Uzman Yardımcısı pozisyonları için değerlendirilip işe alınmaktadır.

Üniversite kariyer günleri ve kariyer portalleri aracılığıyla alınan başvurular, departmanların taleplerine göre değerlendirilmektedir.

Siz de, Türkiye’nin operasyonel kiralamadaki öncü markalarından biri olan DRD’ye katılmak, bu büyük ailenin bir parçası olmak ve yepyeni kariyer fırsatlarının kapılarını açmak istiyorsanız kariyer.drd.com.tr web sayfamıza gelin, üye olarak kariyerinize yön verin.

EĞİTİM VE GELİŞİM
Eğitim ihtiyaçları, Performans Değerlendirme ve Kariyer Planlama verileri doğrultusunda belirlenerek çalışanların kurumsal yetkinlik ve mesleki yeterlilikleri için geliştirici eğitimler düzenli bir şekilde planlanmaktadır.
ÜCRET POLİTİKASI
DRD’de adil ve performansa dayalı ücret politikası hedeflenmektedir.

Ücret politikası, piyasa ve sektör araştırmaları, şirketin mevcut ücret yapısı, ücret politikası, bireysel performans ve iş kademesi parametrelerinden oluşmaktadır.

Ücret yönetim sistemine baz oluşturan iş kademeleri, yapılan iş değerlendirmeleri neticesinde belirlenmektedir.

PERFORMANS YÖNETİMİ SİSTEMİ
İş hedeflerine ulaşmak için “beklenen davranış standartları” olarak ifade edilen yetkinlik gelişimleri de takip edilerek kişisel gelişim ve farkındalık düzeylerinin artması hedeflenmektedir.

Performans değerlendirme sürecinde, tüm çalışanların iş performansları, kariyer planları, güçlü ve gelişmeye açık yönleri ve kurumsal değerlere uyumları takip edilmektedir.

Performans yönetim sistemi ile etkin bir hedef yayılımı yapılarak, Şirket hedeflerinin her düzeyde çalışanlara yayılması sağlanmakta; hedefleri gerçekleştirmedeki kişisel katkı ve başarıların ölçülmesi, ödüllendirilmesi, yetkinliklerin belirlenerek ileriye yönelik bireysel gelişimlerin planlanması amaçlanmaktadır.

Mekanik bir arıza ile ilgili lütfen Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin!

Periyodik Bakım ile ilgili hizmet alabilmek için lütfen tıklayın!

Takip Et
© 2018 DRD Filo Kiralama, Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik Politikası