Kurumsal Sosyal Sorumluluk
HAYATI EMNİYETLİ YAŞA
DRD Kurumsal Sosyal Sorumluluk
DRD, Türkiye’de yaşanan trafik kazalarına kayıtsız kalmayarak, trafik bilincini ve güvenliğini artırmak amacıyla Demir Bükey Akademi ile işbirliğine girerek, Hayatı Emniyetli Yaşa (HEY) projesini 2016 yılında hayata geçirmiştir. Sürücülerin ve trafik ortamında yer alan tüm paydaşların bilgi ve bilinç seviyesinin artırılmasını hedefleyen HEY projesi kapsamında, güvenli sürüş eğitimleri, sürücü değerlendirme ve ölçümlemeleri, ilkyardım eğitimleri gibi faaliyetlerin yanı sıra üniversite seminerleri ve konferanslar gibi etkinlikler yer almaktadır.
TÜRKİYE'NİN CANI KAMPANYASINI HER ARACIMIZLA DESTEKLİYORUZ
DRD Kurumsal Sosyal Sorumluluk
DRD, dünyanın en saygın ve büyük çevre kuruluşu WWF - Türkiye’nin öncülüğünde “nesli tükenmekte olan canlı türlerinin korunması” amacıyla yürütülen Türkiye’nin Canı kampanyasına 6 yıldır altın sponsor olarak destek veriyor.
Türkiye genelinde sahip olduğu geniş hizmet ağı ve iş ortaklıklarıyla kampanyanın çok daha geniş alanda bilinirliliğini artırabilmek için iletişim faaliyetleri düzenleyen DRD, kurumsal kimlik çalışmalarına WWF’i de dahil ederek, farklı platformlarda sosyal sorumluluk projesinin duyurusunu yapıyor. Bu sayede WWF – Türkiye ile sürdürülen projelerin toplumsal bilinirliğine ve toplumdaki çevre bilincine katkı sağlıyor.
Kampanya Çerçevesinde Korunmaya Alınan Türler
  • Türkiye Tabiatını Koruma Derneği Hatay Şubesi: Hatay Dağ Ceylanı Yaşam Ortamlarını İyileştirme ve Risklerin Azaltılması projesi,
  • Samandağ Çevre Koruma ve Turizm Derneği’nin Samandağ Kumsalı’nda Üreyen Yeşil Deniz Kaplumbağalarının Korunması projesi,
  • Küre Dağları Ekoturizm Kooperatifi’nin Küre Dağları’nın Şapkalı Gizemi: Mantarlar projesi,
  • Boğaziçi Uluslararası Mağara Araştırma Derneği’nin Yeraltının Dev Kanatları: Mısır Meyve Yarasaları projesi,
  • Yaban Hayatı Araştırma Derneği’nin Yer Yediuyuru Yok Olmasın projesi,
  • Antalya Orkidelerini ve Biyolojik Çeşitliliğini Koruma Derneği’nin Antalya’nın Beşi Bir Yerde projesi.
BURS PROGRAMLARI
DRD Kurumsal Sosyal Sorumluluk
Topluma yönelik sürekli ve sürdürülebilir faydalar sağlayabilmek üzere kurumsal sosyal sorumluluk projelerine önem veren Derindere Grubu, uzun yıllardır ülkenin geleceği olan gençler için sürdürdüğü eğitim çalışmalarına devam ediyor. Türkiye’nin geleceği olarak gördüğü gençlerin eğitimlerine düzenli olarak sağladığı eğitim burslarıyla destek veren Derindere Grubu, 2.300 öğrenciye sağladığı düzenli bursların yanı sıra gençlerin daha iyi koşullarda eğitim hayatlarına devam etmelerini sağlamak üzere, ülke genelinde çağdaş okulların inşa edilmesine de katkı sağlıyor.
Takip Et
© 2018 DRD Filo Kiralama, Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik Politikası
DRD Biz sizi arayalım
Biz Sizi Arayalım
İletişim Bilgilerinizi Bırakın, Sizi En Kısa Sürede Arayalım